Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » L. A. Noire mért nem fut?...

L. A. Noire mért nem fut? (pls helm! )

Figyelt kérdés
Már vagy 5x raktam föl több fajtát,de egyikse fut. A netet is ofoltam crackeltem, de akkor se. Mi a baj? xp-m van. Segítsetek!
2012. márc. 6. 18:35
 1/4 anonim ***** válasza:

OS: Windows 7 / Windows Vista Service Pack 1 / Windows XP Service Pack 3

Intel CPUs: Core 2.2 GHz to Quad Core 3.2GHz

AMD CPUs: Dual Core 2.4Ghz to Quad Core 3.2Ghz

RAM: 2GB to 8GB

Hard Disk Space: 16GB

Video Card: NVIDIA GeForce 8600 GT 512MB to NVIDIA GeForce GTX 580 1536MB or Radeon HD3000 512MB to Radeon HD 6850 1024MB

Sound: 100% DirectX 9 Compatible

Additional: Please refer to your hardware manufacturer and www.rockstargames.com/support for current compatibility information. Some system components such as integrated graphics cards may be incompatible. Unlisted specifications may not be supported by publisher.

Additional: Initial activation requires internet connection and Rockstar Games Social Club (13+ to register); software installation required including GameShield IronWrap & Patcher; DirectX, and Microsoft's Windows .NET Framework, and Microsoft Visual C++ 2008 SP1 Redistributable Package (x86).


Ez stimmel?

2012. márc. 6. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
alap.
2012. márc. 6. 19:24
 3/4 anonim válasza:
Mert szar.
2012. máj. 25. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Ha 5-ször tettél fel több fajtát az már több sebből vérzik. Remélem azóta megtanultad normálisan kezelni a géped.
2020. jan. 5. 07:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!