Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Egy Ati Radeon HD 5770-es...

Zsocca kérdése:

Egy Ati Radeon HD 5770-es videó kártyával el menne a battlefiled 3 és a nfs the run és a hasonló kaliberű játékok?

Figyelt kérdés
2012. márc. 7. 22:04
 1/7 anonim ***** válasza:
Nálam megy rajta minden
2012. márc. 7. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Minden elmegy rajta, csak nem feltétlen full HD felbontáson.
2012. márc. 7. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim válasza:

Nem, számítógép is kell hozzá. :D

De most komolyan, szerinted a videokártyán múlik minden? Ha nincs elég erős processzorod, hogy kihajtsa, és nincs elég RAM-od, akkor pénzkidobás volt megvenni.

2012. márc. 13. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim válasza:

Hát kérdés,hogy milyen adatokkal rendelkezik a géped? Nekem: intel core 2 dou e4500 2,20GHz + 4gb ram + ati radeon hd 4670. Ezzel a pc-vel minimumon elfut a cod mw3,bf3 nfs hp, sajna a run-t még nem próbáltam.

Ha ennél jobb adatokkal rendelkezik a géped,akkor neked is elcsoszog majd. :)

2012. márc. 13. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Az utolsó válaszadónak!!! neked szerintem valami zikszere van a gépednek mert nekem régebben egy intel dual core E 5700 procival 2g rammal és egy szar nvidia geforce 8400 gs el 1280*1024 felbontáson laggolás nélkül futott olyan közepes részleteséggel. Neked sztem maxon kellet volna hogy vigye. de te tudod. :)
2012. márc. 14. 10:02
 6/7 anonim ***** válasza:

Nem rossz kártya azért

Én most nyomom az Alan Wake-et és High beállításokkal 4x vonalsímítás és 8x antiscop szűrés mellett simán megy 1920x1080-ban

a BF3-at ugyan így játszottam végig lehet nem mindig tudta a 30FPS-t de olyan 28 körül azért vitte

énis csak azért cserélem majd le mert grafikai téren sajnos elég maximalista vagyok és az az első hogy minden beállítást fölhúzok :D

2012. márc. 14. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

"Nem rossz kártya azért"


Ezt inkább azokra mondjuk, amik legalább konstans 60 fps-t tudnak, nem 28-at. A 28 már kb. az élvezhetőség legalsó határa.

2012. márc. 14. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!