Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Miért nem játssza le a Windows...

Miért nem játssza le a Windows 7 az indítási dallamot?

Figyelt kérdés
A hangbeállításoknál, a "Rendszerindítási hangjelzés lejátszása" be van pipálva. Mégsem játszódik le indításkor. Van amikor csak a végéből lehet hallani egy rövid részletet. Ez már egy ideje így van. Régebben megoldódott magától ez a probléma, de most megint előjött. Nem tudom, hogy a vírusirtóm befolyásolja-e. Avast -om van és amikor felraktam megkérdezte, hogy a Google Chrome -ot is akarom-e telepíteni, és felrakattam vele. Azóta az avast nyitóképernyőjén mindig egy Google Chrome ajánló hírdetés van, hogy próbáljam ki, amit már hónapok óta használok. Más otthoni gépen az avast ennek a hirdetésnek a helyén frissítéseket kínál, erősebb vírusirtóra. Viszont ezen a gépen, csak a Chrome -os hirdetés van. És amióta ez a hirdetés van megint, azóta nem játszódik le a rendszerindítási hang. Lehet, hogy a kettőnek köze van egymáshoz? Windows 7 64-bit Home Premium SP1. A gépem: Intel Core i3, 4GB RAM, 500GB HDD merevlemez. Azt is hallottam már, hogy a driverek és illesztőprogramok felgyorsították a gépet, és nincs ideje a drága Windows-nak lejátszania a rendszerindítási dallamot. Tanácsokat várnék, amiket előre is köszönök.
2012. márc. 8. 15:33
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!