Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Hogy tudom 2011-es msn-ben...

Hogy tudom 2011-es msn-ben módosítani a megjelenített nevet?

Figyelt kérdés
Véletlen 2011-eset töltöttem le és nem értek hozzá. Már nagyjából mindent megtaláltam, csak a megjelenített nevet nem. Légy szíves, segítsetek, már megőrülök tőle! Mindig a hotmail profilomhoz irányít át!

2012. márc. 8. 17:23
 1/3 anonim ***** válasza:

Megszűnt ez a funkció már régen. Ha nem tudnád, ha régi MSN-t használsz, és beállítasz magadnak nevet, az újat használók nem látják úgysem, tehát értelme sem sok van.


Röviden: Nincs ilyen beállítási lehetőség. Ha nevet akarsz változtatni, akkor a Live profil nevét kell átírni, ahová átirányít.

2012. márc. 8. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Az nagyon király -.-' Köszi a választ! ^^
2012. márc. 8. 17:57
 3/3 anonim ***** válasza:

Én most is ajánlom mindenkinek, hogy a 2009-est használja. Sajna a 2011 egy hatalmas visszafejlődés, annyira rossz lett. Lényegében minden jól működő funkciót elrontottak rajta, személyes üzenetet is úgy írhatsz ki, hogy nem módosíthatod az előzőt, nem, nulláról kell beírnod. Rossz felület, gyatrán használható funkciók, egy hatalmas baklövés a Microsoft részéről.


Én innen szoktam letölteni a 2009-est (magyar): [link]


Ezen felül még letöltöttem ehhez az 5-ös Plus!-t.

2012. márc. 8. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!