Ubuntu frissités?

Figyelt kérdés
Most a gépemen ubuntu 9.10 van és amikor feltelepitettem félig magyar félig angol menü fogadt engem, és most felajánlotta az ubuntu 10.04-re való frissitést, ha ezt a frissitést feltelepiti, akkor magyar menü lesz?

2012. márc. 9. 14:36
 1/2 anonim ***** válasza:
Miért nem töltöd le és telepíted a legújabb 11.10 -es verziót? Ez nem windows hogy torrent oldalakról kell leszedni. Meny fel az ubuntu.hu -ra és szed le ami kell. De kérdésedre válaszolva, igen, a 11.04 "magyarabb".
2012. márc. 9. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

"Miért nem töltöd le és telepíted a legújabb 11.10 -es verziót?"

Lehet, hogy azért, mert nem tetszik neki a Unity. Sok embernek nem tetszik. Nekem se.


De, hogy válaszoljak: frissítheted 10.04-re (én is Karmic-ról frissítettem Lucid-ra), több magyarítás van benne, de ha mégsem, megpróbálhatod újra feltenni a nyelvi csomagokat.

A 10.04 LTS kiadás, még egy évig támogatott, szóval lesznek rá frissítések. Ha nem tetszik a Unity, akkor a Lucid a legjobb, mert az utolsó, amin még behozható a Gnome2, az a 11.04, de az csak októberig támogatott. 11.10 már csak Unity...

2012. márc. 9. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!