Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Lehetséges havi fél millió...

Lehetséges havi fél millió fölötti kereset rendszergazda ként 20 évesen?

Figyelt kérdés
A kérdés magáért beszél!Egy ismerős azt állítja h neki egy haverja több mint fél milliót keres havonta azzal h ő Rendszergazda, mondta a cég nevet is de már nemtudom! Ismétlem 20 éves tehát valószinűleg nincs előtte semmien munkája.Szerintem max érettségi esetleg vmi teknikusi végzettsége lehet.Tudomásom szerint azért ien keresethez ennél az állásnál min diploma kellene.Vagy valami előtte levő pedáns munkahely.Ráadásul a munkaideje kötetlen olyan szinten h ha nemmegy be dolgozni csak bekell pótolnia vagy vmi iesmi.Szóval lehetséges ez???Vagy ennyire jól szo*ik az illető h benyalja magát a nagyok közé?Lehetséges havi fél milliót keresni pusztán érettségivel?Szerintem nevetséges de azért kíváncsi vagyok a válaszokra.Előre is köszönöm.
2012. márc. 11. 01:40
 1/3 lindmayer ***** válasza:
ha nem az apukája ott a főnök akkor sehogy
2012. márc. 11. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Itt kezdődik a válasz: "Egy ismerős azt állítja" -és itt is ér véget. Majd legközelebb kérdezd meg, hogy hanyadik dimenzióban, vagy párhuzamos világban játszódik ez a történet. Grimmék még nem írtak ilyesmit asszem.

Itt termelni kell, pénzt kell keresni a cégnek, akkor fizetnek. Fél milla fizuhoz, sztem legalább 10-et. Minden hónapban. Rendszergazda meg pont nem csinál olyat.

2012. márc. 11. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Lehet, csak nem biztos, hogy agyarországon.

Amúgy az kb 1600-1700 euró, ami egyáltalán nem nagy fizetés, csak itt a balkáni vasfüggöny mögött nyáladzunk utána.

2012. ápr. 30. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!