Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Miért nem lehet netbookon még...

Miért nem lehet netbookon még a legrégebbi játékokkal sem játszani?

Figyelt kérdés

Van asztali számítógépem is,(azon megy minden)csak érdekel,hogy netbook miért nem bírja el a régi játékokat sem.

Intel(R) Atom(TM) CPU N450 @1.66GHz(2CPUs),~1.7GHz

1024MB RAM

DirectX 11

Intel(R) Graphics Media Accelerator 3150


2012. márc. 11. 14:40
 1/3 anonim ***** válasza:
Hát először is: az Atom N450 egymagos processzor, nagyon gyenge. Az 1 GB memória jelentős részét valószínűleg elfoglalja a Windows 7 (ha az van a gépen). A grafikus vezérlő is nagyon gyenge. A netbookot nem játékra találták ki.
2012. márc. 11. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
De akkor sem helyes valami,mert szerintem nem 1-2 fps-el kéne futnia a játékoknak.Régen mentek rajta azok a játékok(kicsit akadva)amik most 1-2 fps-el futnak.W7 volt a gépen régen is,és most is,de újratelepítettem.Lehet hogy le kell tölteni valamit?
2012. márc. 11. 15:32
 3/3 anonim válasza:
a ram 10000000%, hogy kevés a játékokhoz a win7 mellett, nekem még xp-vel is gyenge.
2012. márc. 11. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!