Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Windows telepités probléma?

Windows telepités probléma?

Figyelt kérdés
Nos a következő a helyzet: Az alaplapom valamiért úgy néz ki hogy kikapcsolja az USB portokat windows boot előtt és csak utána kapcsolja vissza és ezért nem tudok új windows-t telepíteni mert a " CD-ről való boot-oláshoz nyomjon meg egy gombot" résznél nem tudok nyomni semmit mert a billentyűzetem nem kap áramot... Az lenne a kérdésem hogy ez vajon mitől lehet? Illetve hogy lehetne ezt a problémát orvosolni? Válaszokat előre is köszönöm !
2012. márc. 13. 19:45
 1/3 anonim válasza:

Elképzelhető, hogy BIOS-ban ki van kapcsolva az USB támogatás. Ez azt jelenti, hogy az op.rendszer indulása előtt nem működik. Viszont a BIOS-ba történő belépést szokta engedni. Ez legtöbbször a DEL, F1, F2, vagy F10 billentyű lenyomását jelenti. Nézd meg mit ír ki a képernyő aljára pontosan.

Ha így sem akar menni, szerezz be egy PS/2-s klaviatúrát!

2012. márc. 15. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:

Még annyi, hogy ha beléptél a BIOS-ba, kapcsold be az USB egér/billentyű támogatást. Ez általában az alábbi formákban szokott megjelenni:

USB keyboard - Enabled(engedélyezve)/Disabled(tiltva)

USB legacy support - Enabled/Disabled

2012. márc. 15. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszi megoldódott :) Szereztem ps2-es bill-t és tudtam windows-t telepíteni. Köszönöm a segítséget!
2012. márc. 15. 22:37

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!