Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Minecraft! Az 1.2 es verzión...

Minecraft! Az 1.2 es verzión van olyan problémám, hogy egy szerón a tesómmal akarok játszani egy neten és nem enged regelni!?

Figyelt kérdés

Ezt írja: "You have Exeded the max number of Registration for your Account".

Hallottam olyanról hogy IP hacket használjak. De az bonyolult sztem.


-Van valami megoldás hogy tudjunk játszani?


2012. márc. 13. 20:50
 1/7 anonim ***** válasza:
megveszed... eredetivel megy...
2012. márc. 13. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

Minek megvenni? Bármit is meg kell venni bármien programba/játékba az megvan hackelve és letöltöm a cracket és már nem próbaverziós.


- visszatérve: A többi szerver működött ketten tesómmal az 1.1 en, de most nem akar

2012. márc. 14. 07:25
 3/7 anonim ***** válasza:
fordítsd már le... amúgy mennie kell ha routerrel van elosztva akkor más az ip címetek(az utolsó szám) amúgy hova akartál te regisztrálni?? mert már nagyon nemértem! ha tört minecraftal játszol nem kell sehova regisztrálni csak a szerverre!
2012. márc. 14. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

Egyik szerón

/register ******* *******

és nem lehet mert aszt írja hogy már regeltem

2012. márc. 15. 14:41
 5/7 anonim válasza:
attol függ melyik szerveren játszol, nekem van egy szerverem , a YourCraft és ha esetleg azon, akkor amikor fentvagyok vagy esetleg skypeon ami ki van rakva spawn elé megtalálsz és szolhatsz nekem, én segítek ha esetleg valakinek kell annak IP: 89.32.145.109:25565
2012. márc. 17. 05:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Megvan a hiba! Tesómmal egy neten vagyunk és azért nem enged! Ip-hackel beenged
2012. márc. 22. 15:21
 7/7 kismate1996 válasza:

Sweet! I've just received my free minecraft giftcode!


>> Minecraftcodes.info <<

2012. nov. 25. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!