Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Mi a kód a gta sanandrealhoz...

Zozika98 kérdése:

Mi a kód a gta sanandrealhoz a rar ki comagoláshoz kéri de nem emlékszem rá valaki segit?

Figyelt kérdés
egy rar kód kéne
2012. márc. 15. 20:25
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Nézd meg ott, ahonnan letöltötted.
2012. márc. 15. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
Vagy töltsd le máshonnan, mert ki nem fogod találni és feltörni sem az biztos. Mondjuk én jelszavas RAR esetén áttömörítem jelszó nélkül, mert én sem emlékeznék rá később...
2012. márc. 15. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
annyian töltöttek fel tört GTA san andreast, mégis honnan tudjuk, hogy neked melyik van?
2012. márc. 15. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:
hogy kell fel törni a jelszavat?
2012. márc. 15. 20:31
 5/14 anonim ***** válasza:
Mi a nehéz abban, hogy megnyitod a Google-t, beírod a szövegmezőbe, hogy "winrar jelszó feltörő", és rányomsz az Enter-re, vagy a kereső gombra???
2012. márc. 15. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:

WinRAR jelszó feltörés akár évekbe(!) is tarthat bruteforce eljárással...


Inkább töltsd le torrentről.

2012. márc. 15. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
"winrar jelszó feltörő", az összes hozzá nem értő ezt ajánlgatja, mert nincs tisztában azzal, hogy ez mennyi ideig tart... Tölts le másikat, most is ezt írom...
2012. márc. 16. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
a másik probléma, hogy nincs winrar jelszófeltörő, mivel nem a winrart kell feltörni, hanem a rar fájlt. tölts le egy másik torrentet
2012. márc. 16. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
Értem én, hogy miről beszélnek és a neten tényleg úgy találod meg hogy "winrar jelszófeltörő" és működik is, mondjuk 6 karakteres jelszóig. De a jelszavak nagy része ennél jóval több karakteres - általában a feltöltő neve vagy az oldal neve vagy mindegyik együtt - és egy 8 karakteres jelszó feltörése bruteforce-val alsóhangon is 300 évig tartana feltörni. Ezért írtam hogy feleslegesen ajánlgatják a feltörőt...
2012. márc. 16. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:

[link]

nem azért írom, mert ajánlom, hanem hogy mégiscsak megvédjem a becsületemet. hol van itt winrar? a rar az csak a fájl kiterjesztése

2012. márc. 16. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!