Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Átpakoltam a vinyót, de az...

Átpakoltam a vinyót, de az oprendszer képtelen be bootolni, és kék halált kap. Mi a megoldás erre?

Figyelt kérdés
Nos ahogyan írtam átraktam a vinyómat egy másik gépbe, de a win7 bootolása közben kék halált kaptam. Vissza téve az előző gépbe rendesen működik és nincs ötletem hogy mi lehet a baj. Valaki tud erre valami megoldást?
2012. márc. 17. 18:43
 1/5 anonim válasza:
Más hardver... bár álltalában win7 eltud indulni. tedd ujra vagy tedd be a telepítő cd-t és javíts...
2012. márc. 17. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

persze. ugyhivják hogy : Ez nem igy müködik!!!


az oprendszert arra a gépre hizod fel. arra driverezed rá. azt utána nem pakolgathatod kedved szerint más gépekbe. az uj gépre is fel kell telepiteni az oprendszert

2012. márc. 17. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 P.O.C. ***** válasza:

Ahogy előttem is írják, egészen egyszerűen az a Windows telepítés nem ahhoz a hardverhez konfigurálódik (Illesztőprogramok, registry beállítások, stb.)

A Windows 7 elég gyakran fel szokott állni ennek ellenére is, de sosem lesz olyan gyors, mintha normálisan, előírásnak megfelelően telepítetted volna.

2012. márc. 17. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
2012. márc. 17. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Kékhalál:

[link]

2012. márc. 17. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!