Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Összekapcsoltam a Skype-m és...

Összekapcsoltam a Skype-m és a Facebook-om. Szét lehet valahogy választani őket?

Figyelt kérdés
Skypeon volt egy olyan választási lehetőség, hogy összevonja Facebook-al a Skypot. Így viszont az ismerőseim akkor is látnak, hogy be vagyok jelentkezve fészre pedig csak Skypon vagyok. Vissza lehet ezt az "extrát" vonni valahogy, hogy megin külön legyenek? Láttam már ezt a kérdést feltették, de nem olvastam jó válaszokat.
2012. márc. 18. 11:27
 1/2 anonim ***** válasza:
Én szeretném összekapcsolni. Elmondanád hogy hogy kell, és hogy melyek az előnyei és a hátrányai a dolognak? Köszi!
2012. máj. 20. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Sztem nem éri meg összekapcsolni mert ha nem is vagy fenn Fészen viszont Skypon igen akkor is úgy látják mintha fenn lennél. Amúgy összekapcsolni úgy kell, hogy skypon van egy kis facebook jel arra kell rámenni. Sztem ne tedd, de dönts ahogy szeretnél.
2012. máj. 20. 16:07

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!