Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Laptop alá érdemes venni...

Laptop alá érdemes venni USB-s hűtőt?

Figyelt kérdés

Igazából nem egy erős gép így csak officera,netezésre,filmnézésre használom.Nem is nagy pénzért akarok hanem vaterán találtam 1100 Ft-ért egy háromventilátorost?Aki esetleg vett van valami tapasztalata vagy egyáltalán jó az a hűtő?

Köszönöm a válaszokat!


2012. márc. 18. 16:19
 1/4 anonim válasza:
Szia!Én e-bayről rendeltem de nagyon jól mükődik..Sztem érdemes,minimálisan melegedik azóta..Am én is hasonló dolgokra használom csak.:)
2012. márc. 18. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

#1

3 ventist vetél? akor jó

(de én inkább nagy ventilátorost ajánlanák, persze nem használtan de 1ezer még talán belefér ha nem is jó) sajnos sok hibás van és sok roszfelépítésü hatástalan

nemtudhatjuk amit használtan veszel az jó e és garancia ha nincs rá nem is tudsz semit csinalni)

amugy a minösegi (nem feltétlen drága de persze áruk van 5-10ezer) azok 5-15 fokot is hüthetnek a laptopon de akár még töbet is sokmindentöl füg ez

.

hány fokosok hardverek,laptopban?

cpu, vga, alaplap, mervlemez

merevlemeznek kel a leghidegebnek lenie 30 fok aminek örül (40 /50/) felé sose menjen

aztán alaplap is jó ha hüvös max 50 fok

a cpu meg a vga az általában jól birják melegedést de én 60 fok felé nem engedném,öket persze ez is pontos tipustól füg

2012. márc. 18. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Á officera netezésre filmer>>>>

ne adj ki enyi pénzt bocs csak most látam ezeket

elég ha van egy aluminium tálcád alá ami jó ha se vékony se vastag nagyon ez hideg és igy hüti laptopot alulról iletve sima tálca is jó alá ha ágyban használnád netán és azért

asztalon meg nem is kel anyira

.

viszont ha régi akor idönként nagyon koszos lehet belseje hütöbordáji meg ventilátora...

szóval akor hiába akarnilyen hütö nem tud érvényesülni nagyon mét tele van koszal a laptop

én ilyen aluminium tálcát használok es átlagos szoba hömérsékletben jó hideg nagyon és szép hüvös töle a laptop kb. 10 fokot hüt iletve még töbet is terhelve mivel vga nagyon melegedet de igy már nem

2012. márc. 18. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
2.:igen 3 ventilátoros..és nagyon jól szuperál:D
2012. márc. 18. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!