Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Ha nem frissítek Bios-t akkor...

Ha nem frissítek Bios-t akkor lesz valami baja a gépnek?

Figyelt kérdés
Nemrég vettem új processzort, és azóta kiírja, hogy frissíteni kell, pedig működik tökéletesen. Utánaolvastam és nem ajánlott frissíteni ha még nem csináltam mert elronthatom az egész gépet. Szerintetek hagyjam így, vagy kérjek meg egy szakembert hogy frissítse?

2012. márc. 18. 20:26
 1/4 anonim ***** válasza:
Mindenképp bízd szakemberre és tényleg csak akkor frissítsd ha valami nem működik rendesen...
2012. márc. 18. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Én is 0 hozzáértéssel futottam neki, elolvastam az alaplapom kiskönyvében hogyan is kell, és imádkoztam hogy ne legyen közben áramszünet...:D
2012. márc. 18. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Igazából nagyon nem lehet elrontani a frissítést, mert mindent magától csinál. (ahogy előttem is írták 0 szakértelemmel meg lehet csinálni, ja és az áramszünettől szerintem mindenki fél ilyenkor =D).

Igaz lehet hogy a win-t utána újra kell rakni. Szakemberre meg azért nem bíznám mert az úgy is elkérne egy valag pénzt a semmiért.

2012. márc. 18. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Elmondanám hogy egy jó pár éves alaplap BIOS frissítése eseténi áramszünetkor vagy rossz verziójú BIOS telepítésekor kukába teheted az alaplapot. 0 tudással inkább nem ajánlanám, mert ez nem olyan, mint egy sima oprendszer telepítés, hogy akkor álljunk neki még egyszer. Itt ha elszúrod, akkor vehetsz egy új alaplapot. úgy hogy csak óvatosan...
2012. márc. 19. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!