Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Hol lehet megtalálni a google...

Lajos1614 kérdése:

Hol lehet megtalálni a google chromnak a könyvjelző mappáját?

Figyelt kérdés
Most akarom újra telepíteni a gépet és sok oldal elvan mentve könyvjelzőként a fontos lenne hogy megmaradjon.
2012. márc. 21. 06:21
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:

erre én is kiváncsi vok,


(de biztos olyan válasz is lesz,hogy mit akarsz vele ,b.+,nem úgy kell menteni a könyvjelzőket,hanem ba.+ egy gmailos fiókkal kell leszinkronizálni ,te kocsog )

:))

2012. márc. 21. 06:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
A csavarkulcsos menüben találsz olyat, hogy könyvjelzőkezelő, vagy ilyesmi. Ha azt megnyitod, ott lesz export/import funkció.
2012. márc. 21. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:

Kedves kérdező.

A szinkronizálás az egyik legjobb megoldás erre. Bár a biztonsági mentés is megteszi. Ha van gmailes fiókod, akkor a beállításoknál a személyes dolgoknál van lehetőség a szinkronizálásra. Be lehet jelölni, mit szeretnél szinkronizálni. Bizonyos okból kifolyólag én is töröltem a google chrome-ot tegnap, de vissza is raktam. Mivel nálam is be van állítva a szinkronizálás, 3 másodperc alatt, minden a helyén volt. Mivel én biztonsági másolatot is csináltam, azt nekem a Chrome a Dokumentumok közé mentette. Bookmarks HTML fájlként. Remélem összejön neked is. Szia,üdv.

2012. márc. 21. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:

[link]

Itt bővebben is olvashatsz róla.

2012. márc. 21. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
na a szinkronizációs válasz megjött,de ami a kérdés volt,hogy melyik mappában vannak a chrome könyvjelzők,az nem
2012. márc. 21. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Kedves utolsó. A dokumentumok közé kéne mentenie alapból. De ki tudja azt, hogy a kérdezőnél mi van beállítva? Még azt is leírtam, hogy Bookmarsk néven, HTML fájlként menti. Amúgy pedig van kereső, /nem a google keresőre gondoltam:)/ ha a kérdező beírja a keresőbe a nevet, kiadja a találatok közt a mentés helyét. Üdv. szép napot.
2012. márc. 21. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

09:41-nek


ez megint csak egy nesze semmi válasz,


nálam is a Google Chrome van fönt,csak én vagyok az egyetlen Felhasználó a gépen,XP van,léci azt írd meg ha tudod,hogy hol,melyik mappában van ez a bokmars html ?


mert a Dokumentumokban nincs

2012. márc. 21. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Még valami, talán a legfontosabb. Először a könyvjelzőket le kell menteni. A második hozzászóló jól írta. A google nem menti automatikusan, tehát először exportálás HTML dokumentumként. Remélem így már teljes a válasz:)
2012. márc. 21. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

Nekem is XP -m van, tehát csináld így:

Google chrome - beállítások, könyvjelzők- könyvjelzőkezelő- rendezés - ott a lenyíló kis ablakban kiválasztod - könyvjelők exportálása HTML dokumentumként. Kinyílik az ablak, ott kiválaszthatod, hova mentse, / alapból a dokumetumokba rakja/ Majd mentés. Remélem így már tényleg érthető. Szia.

2012. márc. 21. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

igen így már érthető,

köszönöm

2012. márc. 21. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!