Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Rendelnétek interneten laptopo...

Rendelnétek interneten laptopot a tv-planet.eu-ról?

Figyelt kérdés
2012. márc. 21. 10:33
 1/8 anonim ***** válasza:
Nem ismerem az oldalt, de általában én inkább személyesen venném meg. Esetleg úgy, hogy személyes átvétellel, tehát te mész érte, és ott rögtön ki is próbálod alaposan. Ha nem jó, nem fizetsz. (Erre lehetőséged van, ha jól tudom 8 napon belül, indoklás nélkül.)
2012. márc. 21. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Én se vennék de te tudod. Mit akarsz venni?
2012. márc. 21. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Csakis utánvéttel.
2012. márc. 21. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 ßß×*-* válasza:

Én szinte mindent neten rendelek-általában jóval olcsóbb,mintha személyesen a boltban venném.

Megbízható.Megrendeled,kihozzák,megnézed az árút,ha jó kifizeted,s kész.No meg ott a garancia,ha lenne vmi probléma.Viszont nem a tv-planet.eu-ról rendelek-nem ismerem az oldalt.

2012. márc. 21. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 ßß×*-* válasza:
Persze utánvétellel.
2012. márc. 21. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

Egy laptopot rendelnék, csakis utánvéttel. Azért erről az oldalról, mert csak itt találtam meg ezt a masinát 110e-ért: Asus x54h-sx229

ha ebbe az árkategóriába tudtok jó gépet akkor azt szívesen meghallgatom.

2012. márc. 21. 12:49
 7/8 ßß×*-* válasza:

Szerintem nem rossz dolog neten (persze utánvétellel) rendelni.Nyugodtan rendeld meg,ha nem jó a gép,8 napon belül szó nélkül kötelesek visszaadni az árát.Az Asus laptopok meg úgyis rendkívül jó laptopok..a Dell után.

Ez a kettő tényleg jó,megbízható.

2012. márc. 22. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:

Ne, ne rendelj tőlük, csalók!!!!

[link]

2012. máj. 8. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!