Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Összekötöttem a T-home-os...

Összekötöttem a T-home-os műholdas Set Top Boxal egy tv tunert (Gigabyte U8300) Scarttal csatlakoztattam az stb-hez a másik vége meg sima 3 RCA (sárga-fehér-piros). (? )

Figyelt kérdés
Akármilyen programmal nézem Windows Media Center, Vivo, iuVCR, a kép csíkos néha meg mintha mozogna az egész. Ez mitől van?
2012. márc. 21. 12:43
 1/4 A kérdező kommentje:
Nos valaki??
2012. márc. 21. 17:56
 2/4 norberto79 ***** válasza:
a beltérin állítsd a tv beállításoknál hogy a kimenet rgb, yb, cvbs próbálgasd melyiknél lesz jó. Esetleg a tuner programjában szintén hasonlókat tehát tudasd vele is hogy milyen jelet kap.
2012. márc. 23. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Azt tudom a jel rendesen átjön mennek a műsorok a gépen, kompozitra van téve a tv-n, de olyan tré a minősége csíkos meg mozog.
2012. márc. 23. 08:57
 4/4 norberto79 ***** válasza:
Akkor már csak valami földhurok lehet az okoz ilyen zavarjelet még, számítógép földelt dugaljbol üzemel, esetleg ugyanabba a konektorba kell dugni a boxot is meg a pc-t is. Jobb minőségű vagy rövidebb átalakító használata, a boxon nincs rca kimenet?
2012. márc. 27. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!