Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Xperia X8 telefonom van és...

Pista9999 kérdése:

Xperia X8 telefonom van és arra vagyok kiváncsi vannak -e normális helyek ahonnan le lehet tölteni Ginger Xperia v20, v21, vagy v22 nevű androidot?

Figyelt kérdés
2012. márc. 21. 17:09
 1/6 anonim ***** válasza:
Főzött ROM-ra gondolsz?
2012. márc. 21. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
igen, arra.
2012. márc. 25. 13:44
 3/6 anonim ***** válasza:

Értem, itt van, ahol utána tudsz olvasni:


[link]


Letölteni pedig itt tudod:


[link]


De vigyázz ám vele, mert ha valamit elrontasz, akkor sokat fogsz vele szenvedni. Én valamennyire értek a főzött ROM-okhoz, mivel nekem is az van (Huawei). Szóval csak okosan. :)

2012. márc. 25. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
vágom a dolgokat énis már párszor feltettem a 2.3.7-et csak mindig találok egy jobbat az aktuális rom-nál és újítgatok :D
2012. márc. 26. 18:01
 5/6 anonim ***** válasza:

Akkor jó. Én is a 2.3.7-et tettem fel, és én mondom, nagyon szuper kis rendszert főztek nekünk. :) A 2.3.5 voolt először fent nálam, de az még csak egy kaki beta volt, ami folyton besz@rt.


De próbálkoztam a 2.2.1-el is, viszont nincs túl sok jó élményem vele.


Azért is főztem meg a ROM-ot a telómban, mert az alap (2.1) rendszer, már rossz volt, lassú és megbízhatatlan.


De ez szépen meg lett csinálva.

2012. márc. 26. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
hát ja nemrossz csak kéne másik kernel is csak azt olvastam h az én telomra már nem lehet rakni ujat, mert xperia x8 és 11W44es gyártási számu (11W38ig lehet ujat rakni rá) :S
2012. márc. 27. 15:06

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!