Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Nektek van Facebookotok?

Nektek van Facebookotok?

Figyelt kérdés
Szerintetek gáz, ha valakinek nincs?
2012. márc. 21. 20:37
 1/10 djhell ***** válasza:

szerintem nem gáz, most topon van, de majd egy idő elteltével eltűnik mint a myvip, iwiw, hi5 stb...:)

nekem sem jön be facebook,ezért is használok google plus-t :)

2012. márc. 21. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

Van, főleg a tanulmányaim miatt, bár jobban belegondolva, miért ne lenne?

G.

2012. márc. 21. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
nekem nincs, és ezért kérdezem
2012. márc. 21. 20:48
 4/10 2xSü ***** válasza:
100%

Nem gáz, ha nincs. Sőt az sem gáz, ha interneted, mobiltelefonod sincs. Ha nincs rá szükséged, akkor nincs és kész. Ha valaki gáznak tartja, azzal meg felesleges törődnöd, ő már rabja lett valami félrehasználatnak.


A Facebookkal pontosan az a helyzet, mint magával az internettel, a mobiltelefonnal vagy a TV-vel. Lehet használni ésszel, hasznosan, kommunikációra, információk begyűjtésére, meg persze szórakozásra. Meg el is lehet merülni benne, napi 4-5 órát ott tölteni, más tevékenységek rovására. Mint a TV esetén. Lehet nézni híreket, egy-egy jó filmet, meg lehet órákig bámulni az értelmetlen, színvonaltalan műsorokat, sorozatokat, miközben minden mást elhanyagolsz.


Ha jól használod, akkor az előnyödre fog válni a dolog.


#1-hez annyit fűznék hozzá, hogy a Facebook már nem fog olyan könnyen eltűnni. Túl nagyra nőtt ahhoz, hogy nehéz legyen bármilyen alternatívának versenyre kelni vele. Ugye legutóbb a Google próbálta meg ostromolni és neki sem sikerült, mivel egyrészt nem tudott plusz szolgáltatást adni a Facebookhoz képest, másrészt minek használjam a Google+ -t, ha ott az ismerőseimnek csak egy része van fent, míg Facebookon gyakorlatilag mindenki. Sok ember pont ezért nem fog rá regisztrálni, így ez az állapot továbbra is fenn fog állni, sőt ezáltal erősödik is ez a hatás.


Ma már sokan email és MSN helyett is a Facebookot használják. Benne van az okostelefonokban, tehát jó ideig meghatározó tényező marad, mint pl. a keresésben a Google, videók terén a Youtube, az oprendszerek között a Windows. És ennek nem pusztán minőségi okai vannak.


Ma ugye szinte minden oldalon ott van a Like gomb, a legtöbb cég, közösség rendelkezik Facebook oldallal, egyre inkább teszik át a cégek is át a tartalmaikat Facebookra (is). A lufi nemhogy nem ereszt, de most is erősen fújódik fel, és nem is egyhamar fog kidurranni.

2012. márc. 21. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%

+1 2xSü-nek nagyon jól leírta.

Ezzel szemben én is veled vagyok kérdező, nincs facebookom mivel nincs rá semmi szükségem. Persze ismerősök ott lógnak mindig, sőt bevallom van hogy valamiről le is maradok ezáltal, de annyira sose érdekelt. Mindent megtudok oldani másképp, a "régi" módon.


Ha meg internet elé kerülök inkább megyek PH!-ra meg néha ide. :)

2012. márc. 21. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%

Nekem van, pár haditechnikai, számítástechnikai és egyéb oldal Rss olvasójaként használom gyakorlatilag, az ismerősök hülyeségei bevallom őszintén nem nagyon érdekelnek.


Esetleg ha valakit meg kell keresni, vagy beszélni akarok vele, akkor ott viszonylag könnyű megtalálni.


Attól függetlenül tökmindegy hogy van e vagy nincs, ha van okosan kell használni :)

2012. márc. 21. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
84%
Nekem nincs. Tudtommal a világon csak Mark Zuckerbergnek és társainak van.
2012. márc. 25. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
81%
Ott a pont, ilyen szegszögből 100%-ig igaz :)
2012. márc. 25. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 Boók Hella Borbála válasza:
Van egy pár osztálytársam akinek nincs Facebookja,igaz a legtöbbnek van de annak a pár gyereknek akinek nincs azokat sem cikizik le.
2012. nov. 3. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:
Nekem van,pusztán azért,mert vannak rokonaim külföldön és facebookon tartjuk a kapcsolatot velük,meg néha-néha ismerőseim képeit nézegetem.Nem gáz,ha nincs.Ez olyan dolog,hogy ,ha vacsizol jól laksz,ha meg nem éhen maradsz.Te döntöd el.
2012. dec. 25. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!