Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Van 1 kis baj a Gépemmel...

Van 1 kis baj a Gépemmel segitenétek?

Figyelt kérdés
Az lenne a gond hogy vettem 1 ujj Abit-is7-e2-es alaplapot 3 napja még jóvolt 2. napon kapott 1 kékhalált azután még bekapcsolt amint betöltött ujra indult és azóta a gép elindul de kép nincs és működik a videókártya a proci is ujj minden jó ami van benne... léccives aki tud az segitsen.:))
2012. márc. 22. 08:27
 1/4 anonim ***** válasza:
Ha nincs kép, honnan tudod, hogy megy a videókártya? Mert mondjuk pörög a ventije? Nem csipog?
2012. márc. 22. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Abit az minden csak nem új sok éve nem gyártják már

boltba garanciálisan újonan veted?

használtan inkáb nem?

.

de mindegy mert bármi hibás lehet

.

kezdve a rossz minöségü Tápegységgel

memóriák

videokártya

alaplap

szóval bármi végülis

lehet elindult minden de felmelegedet és meghibásodot és azért nem jó

vagy nem megfelelö áramot kaptak meghibásodtak

teljes részleteségében kelene minden adat gépröl mármint név tipus pontosan

gép alkatrészeiröl de távolról még akor se igazán lehetne segíteni

2012. márc. 22. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

[link]


szóval igazából semi sincs már Abit ról és Abit hoz hivatalosan (de nem hivatalosan se szerintem)

2012. márc. 22. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
a videókárty onnan tudom hogy jó hogy kipróbáltuk másik gépbe és ment a ram-is és a proci is tehát csak az alaplappal lehet baj nemtudom... am úgy vettem ujjonnan hogy tb-n van 1 kis eldugott számítógépes bolt és ott vettem 1 év garanciával... csak az a baj h most a héten zárva van a bolt mert nyaralni mentek... am megva a doboz a driverek meg minden ami kell...
2012. márc. 23. 07:14

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!