Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » PO fájlkiterjesztést hogyan...

PO fájlkiterjesztést hogyan lehet kicsomagolni?

Figyelt kérdés
A Drupal 7x verziójához ne találok csak PO kiterjesztésű fordítást. Hogyan tudom kicsomagolni? Maga a fájl megvan, de állítólag ki kellene csomagolnom.
2012. márc. 23. 15:03
 1/3 anonim ***** válasza:

"A fordítás szövegeit a letöltött .po végű fájl tartalmazza. Ezt be kell másolni a drupal megfelelő alkönyvtárába, a public_html/profiles/standard/translations-be."


Forrás: [link]


erre gondolsz?

2012. márc. 23. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Értesz a Drupalhoz?

mert én a 6x-nél láttam hogy hogyan de a 7x teljesen más.

2012. márc. 23. 20:49
 3/3 anonim ***** válasza:

lehet telepítés előtt is de én utána s szoktam.

Bekapcsolod a modulok közt a content translation,vagy valami agyon hasonló neve van.

Majd a beállítások közt megjelennek a nyelvi beállítások és ott tudod beimportálni a nyelvi fájlokat.

Külön vannak a fordítások az alkaprendszerhez és külön az utólag telepített modulokhoz,mindet itt tudod beimportálni.

Majd utána átt kell állítani az alapértelmezett nyelvet magyarra.

2012. júl. 15. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!