Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Eltűnt a WinXP kikapcs és...

Eltűnt a WinXP kikapcs és kijelentkezés gomb. Hogy hozzam vissza? És a hibernálást?

Figyelt kérdés

Asus A6Rseries. Kép:

[link]

Újraraktam a gépet, hibernálás eltűnt(és ezt hogy?)

Aztán egy reggel(pár hét múlva) bekapcs és eltűnt a start menüből a kikapcs és kijelentkezés gomb is eltűnt.

Avast fönt van.(kevesebb a vírus esélye)

Felhasználóváltásban ott van(a szgép kikapcs gomb).


2012. márc. 24. 08:14
 1/4 anonim ***** válasza:

Biztos beszedtél valami malware-t ami eltűntette...

... keresgélj utána a neten. Group Policy-ben vagy registry-ben tutira vissza lehet állítani.

2012. márc. 24. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

ez akkor szokott előjönni,ha nem legális windows van föltelepítve a gépre ,

a tiéd az az ?

2012. márc. 24. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 TomMunk válasza:

Hát igen, vannak gondok. Ha nem legális Windows, akkor tedd megint újra, én is egy hasonló vírusra gyanakszom, de az is lehet, hogy csak rossz a gép újratelepítése. Ha van második vinyód, akkor tegyél át oda mindent, és egy vinyóformázásos újratelepítést javaslok (ha 4gb alatti a ram, akkor 32- ha az feletti, akkor 64 bites op-rendszert, és ha 64 feletti, akkor egy win7 ultimate(x64)-et javaslok, mert az nagyon kevés eséllyel omlik össze, és ha "rájön", hogy nem eredeti, akkor csak cseszeget, de ilyen dolgokat nem csinál.)

De ha 64-es a rendszer, és nem az való, akkor az is lehet.

ha 64-es, és az is való rá, akkor az AVAST!-is lehet. Mondjuk nekem a windowsot is lecs*szte az avast, és egy avg-t kellett helyette felpakolnom, de utána ment.

2012. márc. 25. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Most hosszú próbálkozás után sikerült.

Amúgy töltöttem már le illegális wint de ami fenn van az nem az. Ezzel sikerült: [link]


De a hibernálást hogy? 32-bit. Melyik drivert kell letöltsem ha azzal van a baj?

2012. márc. 26. 16:14

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!