Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Hogyan tudom azt megcsinálni...

Hogyan tudom azt megcsinálni a Facebookon, hogy a bejegyzéseket csak én láthassan?

Figyelt kérdés
2012. márc. 24. 08:35
 1/9 A kérdező kommentje:

*láthassam :)

a válaszokat előre is köszönöm.

2012. márc. 24. 08:37
 2/9 anonim ***** válasza:
Beállítod a biztonsági beállításoknál :-P
2012. márc. 24. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Ha csak te akarod látni, akkor minek írod ki?
2012. márc. 24. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Én olyan egyénire gondoltam, ahol kiválaszthatok egy-két embert akik láthatják.
2012. márc. 24. 13:54
 5/9 anonim ***** válasza:
19%
Jézusom! Minden bejegyzésnél van egy kis lenyíló menü, ahol egyedileg beállíthatod, hogy ki lássa!
2012. márc. 24. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
NEM LEHET KIVÁLASZTANI! SZERINTED AKKOR MIÉRT KÉRDEZTEM TE NAGYOKOS
2012. márc. 25. 14:00
 7/9 anonim ***** válasza:

Akkor valamit nem jól csinálsz, mert ki lehet választani.

De ha csak egy-két embernek akarsz üzenni, akkor inkább a privát üzenetet válaszd. Ott tényleg nem lehet kiválasztani, de csak egy ember kapja meg.

2012. márc. 28. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Egyszerű, megírod a bejegyzést, de küldés előtt megnyomod az ALT + F4 -et!
2012. márc. 29. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
Fiam ne légy hülye légy logikus!Ne írj az üzenőfalra hanem hozz létre egy privát titkos beálítású csoportot vedd be azokat akiket szeretnél mond meg nekik hogy ezt azért hoztad létre hogy eggyes vagy minden bejegyzést csak ők olvasshasanak és ha akarnak neked is itt tudnak írni és utána készen vagy és a posztodatt csak ők olvashatják!Ha meg azt akarod hogy eggyes posztod mindenki olvassa irány az üzenőfal és állapotfrissítés!Remélem segítetem :)
2012. márc. 31. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!