Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Win 7 em szaggat a gépen help...

Win 7 em szaggat a gépen help alap OP: Vista ez lehet a baj? Többi lent.

Figyelt kérdés
Sziasztok Van egy Laptopom HP 6730s és az alap OP Vista mármint a matrica azt jeletni nos én vettem vagy 9 hónapja vagy több de mikor már megvettem szaggatott szal egy vidi nézésnél vagy ilyesmi nem mindíg csinálja csak néha.. tudtok egy olyan módot rá hogy ne szaggasson ennyire újratlepítéshez nem értek angliába lakom ismerősöm itt nincs aki megcsinálja szervízbe meg nem akarom vinni mert k*va drága lehet szal ha valaki tud egy programot ami felgyorsítja kicsit az írjon ! köszi :D:D "??
2012. márc. 27. 21:54
 1/3 anonim ***** válasza:
Angliában nem ismerik a központozást?
2012. márc. 27. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
?? bocs nem értelek.. am a gépet Magyarországon vettem.
2012. márc. 27. 23:14
 3/3 anonim ***** válasza:
szerintem rakj fel egy új op-t lehetőleg xp-t vagy win7 et én a vistárol annyit hallotam hogy elrontották ígyhát felse raktam. Ha netalántán mégse javulna meg, hanem szaggatna tovább akkor vidd el szervizbe
2012. márc. 27. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!