Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Hogyan törölhetnék egy regiszt...

Hogyan törölhetnék egy regisztrációt, ha nem emlékszem a felhasználónevemre se a jelszavamra és még a rendszergazdának se tudok írni?

Figyelt kérdés
A minap beírtam a nevemet a google-be, és kihozott egy oldalt, ahová régen írogattunk az általános iskolai osztálytársaimmal. Ezeket az írogatásokat most láthatja mindenki. Nem értem, hogy milyen jogon, amikor ez mind privátban ment! (?) Amilyen e-mail címeket ad, - hogy kérjek segítséget, - azok közűl egyik sem jó, mert minden levelemet visszakapom. Telefonszámuk nincsen. Ilyenkor mitévő lehet az ember????
2012. márc. 31. 19:00
 1/4 anonim ***** válasza:
Mondjuk belenyugszik hogy ott marad.
2012. márc. 31. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Te csináltál hülyeséget, és a googli a hibás. Értem.
2012. márc. 31. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Te normális vagy?

Milyen hülyeséget csináltam és miért a google a hibás?

ÉRTELMES emberek válaszát várom, nem azokét, akiknek nehéz a felfogása.

Te sem örülnél, ha mondjuk 8 év múlva csak úgy kidobná pl. az iwiw az üzenőfalra kiírt üzeneteidet.

..és akkor valószínű nálad akkor is a google lenne a hibás, és igen hülyeséget csináltál 8 évvel ezelőtt....

2012. márc. 31. 19:36
 4/4 A kérdező kommentje:
Nagyon értelmes ember lehetsz.
2012. márc. 31. 19:37

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!