Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Üdvözlet! Mitől lehet rossz a...

Üdvözlet! Mitől lehet rossz a kép, a FullHD-s monitoron?

Figyelt kérdés
Van egy Samsung p2370HD monitorom, a gépben pedig egy Nvidia En9800GT videókártya.A probléma: Ha HDMI kábellel dugom kapcsolom össze a gépet a monitorral, akkor elég rossz képet kapok, mintha világosabb lenne, vagy kontrasztosabb, nem tudom. A betűk nehezen olvasható. Állítgattam 1-2 dolgot a videókártya beállításokon, de nem nagyon változott semmit, bár lehet rossz helyen kerestem. Persze, ha D-Sub kábellel van csatlakoztatva, akkor szépen fut, full hd felbontásban is, de hát HDMI jobb lenne. Remélem tud valaki segíteni, előre is köszi.

2012. ápr. 1. 19:26
 1/4 anonim ***** válasza:
A Pixel formátumot állítsd be a TV-nek megfelelőre. Ha ez monitor, akkor kéne rajta lenni DVI-nek, és akkor azzal lenne a legoptimálisabb csatlakoztatni.
2012. ápr. 1. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Bocs, TV/Monitor
2012. ápr. 1. 19:29
 3/4 A kérdező kommentje:
És azt hol találom?
2012. ápr. 1. 19:32
 4/4 anonim ***** válasza:
Nem tudom, nvidiához nem értek. Valahol az nvidia control panelben. Pixel format néven keresd.
2012. ápr. 1. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!