Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Mikortól lesz kötelező az új...

Mikortól lesz kötelező az új timeline (idővonal) facebookon?

Figyelt kérdés

2012. ápr. 1. 22:30
 1/9 anonim válasza:
47%
remélem soha...
2012. ápr. 1. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Hát én is...az egyetlen ami tetszik rajta a térkép, de azon se lehet rendesen beállítani a helyeket....nem leeht beírni hogy mondjuk tavaj nyáron ezena héten itt voltam...azzal meg nem akarom teletenni hogy könyvtár, pláza...de a fontosabb helyeket emg beírnám de akk rossz lesz a dátom, hogy találták ki ezt ilyen szarul?
2012. ápr. 1. 22:34
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Egy nappal azelőtt, hogy törlöm magam.
2012. ápr. 1. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Már az van egy ideje, csak lassú az átállás, türelem.


Ha nagyon nem tetszik, akkor nem kell használni.

Ez egy ingyenes szolgáltatás, a regisztrációkor elfogadtátok a feltételeket.

2012. ápr. 1. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim válasza:
Március 30tól kötelező a cégeknek..stb. Privát oldalakon passz.
2012. ápr. 2. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

[link]


ezel megtudod csinálni hogy ugyan olyan legyen a prófilod mint régi és ugyan úgy látod másét is mint régen de más ugyan ugy látj a az idövonaladat ha nincs meg neki ez a kis progi (egy bibivan ezzel olyan like-kolós oldalakat nemhugya átalakítani)

2012. ápr. 2. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
De nekik kell hogy használjuk...mivel pénz folyik be ebből, szóval akkor már legyen felhasználóbarát...
2012. ápr. 2. 20:39
 8/9 anonim ***** válasza:
54%
Kötelezőnek nem kötelező, viszont tetszik - nem tetszik, hamarosan mindenkinek az lesz.
2012. ápr. 3. 02:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
nekem ma bekapcsolták... 13.-ától lesz publikus
2012. ápr. 6. 20:43

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!