Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Lecsuktam a laptop tetejét,...

Lecsuktam a laptop tetejét, és amikor újra felnyitottam, minden nagyobb lett a monitoron. Hogy és hol tudom visszaállítani?

Figyelt kérdés
2012. ápr. 2. 13:37
1 2
 1/11 Hulioboy ***** válasza:
Ha nyomva tartod a ctrl gombot és közben görgeted az egeret sikerülni fog...
2012. ápr. 2. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
ezen nincs ilyen gomb. a bal alsó sarokban egy fn jelzésű gomb van a másik oldalon (jobbra) meg egy strg nevű. Ez utóbbival, vagy ha az altGr-rel csinálom amit írtál, akkor is csak a böngészö betümérete változik, de nálam minden nagyobb lett: az asztal, a tálca, a háttérkép, egyszóval minden ami csak megjelenhet a monitoron.
2012. ápr. 2. 14:03
 3/11 anonim válasza:

ctrl és - egyszerre

és akkor összébbmegy...

+-szal meg nagyít


ugh én hányszor kicsinyítettem le a képernyőt úgy hogy nyomtam a ctrl-t és görgettem az touchpadon... :(

2012. ápr. 2. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Tuti hogy én nem értek hozzá, de ha a ctrl gombot (ami az én billentyüzetemen Strg) -valszeg azért mert német feliratú + az egeren azt a görgös sz.rt használom, akkor csak a BÖNGÉSZŐ ablakméretét módosítom, de attól még minden más nagy marad, amit az imént írtam. Nem beszélve arról hogy ezen a sz.ron össze-vissza vannak a billentyűkiosztások, nem úgy ahogy azt egy normális billentyűzeten megszokhattuk (pl. shift+nagy Ü gombra Ő-t hoz ki, stb.) Na most hogy tudom akkor csökkenteni adblock mindennek (pl. stratmenü stb.) a méretét?
2012. ápr. 2. 15:05
 5/11 anonim válasza:

jah, neked az egész nagy lett...


olyat is csináltam már...


lehet van rá vmi billentyűkombináció ctrl+f valamennyi de már nem emlékszem, viszont szerintem jobb klikk beállításoknál kell lennie valami menüpontnak

2012. ápr. 2. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim válasza:
jobb klikk - képernyő - képernyőfelbontás - és ott a 125% helyett a 100%-ra katt rá, ennek sztem meg kell oldania a problémát
2012. ápr. 2. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim válasza:
jah ott még van vmi szöveg és mittomén milyen méret felirat arra kell rákattintani és utána jönnek ki a százalékos lehetőségek
2012. ápr. 2. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:

Jobb klikkre nekem ilyet nem hoz ki de a start menü-vezérlöpult-megjelenítés-beállítások fül alatt megtaláltam ezt a képernyöfelbontás dolgot: [link]


És itt most mit csináljak?

2012. ápr. 2. 15:22
 9/11 anonim válasza:

akkor a megjelenésnél?

az utolsó előtti lapfülön

2012. ápr. 2. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Azt a 800x600-at állítsd át valami normális felbontásra, lehetőleg a kijelző natív felbontására.
2012. ápr. 2. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!