Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Van egyszerű módja annak,...

Van egyszerű módja annak, hogy lássam, kinél vagyok tiltó listán vagy ki használja rejtett módban a facebookot?

Figyelt kérdés

Nem vagyok elmebeteg,vagyis nem tudok róla,egyszerűen arról van szó,hogy alapos gyanúm van erre és,ha megtudnám,hogy ezt teszi,másképp viszonyulnék hozzá.

Személyesen hamar tőrbe csalom az embert,ha hazudik,de erre most nincs lehetőségem.

Köszönöm a válasz(oka)t!


2012. ápr. 2. 21:31
 1/3 anonim ***** válasza:
nem hogy egyszerű, legjobb tudomásom szerint semmilyen módja sincs.
2012. ápr. 2. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Mivel elég népszerű mittudomén mi ez informatikai nyelven,biztos voltam benne,hogy kitaláltak már erre valamit a jókedélyű hackerek.De,ha nincs,hát nincs.Köszönöm szépen.
2012. ápr. 2. 22:00
 3/3 zeronibble ***** válasza:
Ha sose látod chaten, akkor bizony egyértelmű, legalábbis ha tudni lehet, hogy egész nap fészen vereti.
2012. ápr. 3. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!