Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Létezik olyan program amivel...

Létezik olyan program amivel a zenéket "vághatom"? Tehát pl.3 . perctől szeretném hogy kezdje.

Figyelt kérdés
csengőhangnak akarok egy számot, csak az az elején nem tetszik csak a refrén és meg lehet e vágni és elmenteni?
2012. ápr. 3. 15:16
 1/5 anonim ***** válasza:

[link]


Értelemszerűen az első három percet kijelölöd, majd kivágod, és a maradékot mented.

2012. ápr. 3. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
megvan lementettem egy olyat h Audacity 1.3 magyar nyelvű beillesztem a zenét meg is jelölöm h mettől meddig de nem tudom hogy kell elmenteni?
2012. ápr. 3. 15:34
 3/5 A kérdező kommentje:

na már ki tudtam vágni..azt esetleg valaki tudja hogy hogyan kell halkítani pl: kezdődik 2 perctől de egyből belevág és mondjuk az első néhány másodpercet halkítani ilyesmi?

köszi

2012. ápr. 3. 15:56
 4/5 anonim ***** válasza:
ha úgy jó,akkor szívesen megcsinálom neked
2012. ápr. 3. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
de nem egy számról van szó hanem több..szóval jó lenne megtanulni:) de azért köszi
2012. ápr. 3. 17:03

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!