Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Hogy tudom megváltoztatni az...

Hogy tudom megváltoztatni az időt a minecraft szerveremen? Ezt a hibaüzenetet kapom a szerver futtatásakor:[WARNING] Can't keep up! Did the system time change, or is the server overloaded?

Figyelt kérdés
2012. ápr. 5. 22:23
 1/7 A kérdező kommentje:
Ja! És csak én vagyok fent a szerveren..
2012. ápr. 5. 22:24
 2/7 Wolfenstein2000 ***** válasza:
fos a géped és túltölt a szervered
2012. ápr. 6. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Heló.

Keress rá erre:

BlockCantKeepUpSpam.jar

tedd be a plugin könyvtárba. Nem fog mappát létrehozni mellé, úgy ellenőrizd le hogy mikor fut a szerver próbáld meg törölni a jar fájlt. Ha nem engedi, akkor használja, és elvileg az szerver túlterheltsége is megszűnik (nekem egy webes felület miatt kellet mert túltöltött). Pedig 2x4mag van a gépemben, és sok sok memória :)

2012. máj. 16. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Köszi már megcsináltam ment is,de most ujraraktam a gépem és amikor a szervert akarom csinálni futtatásnál ezt kapom:nem találja a megadott elérési utat..ugyan az a neve a jarnak mint amit a batchben megadtam..Bukkitos a szerver
2012. máj. 16. 22:14
 5/7 Wolfenstein2000 ***** válasza:
akkor a java került más helyre. lehet hogy 64bit-es rendszerre váltottál vagy vissza, és megváltozott az útvonal.
2012. máj. 17. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Köszi a segítséget!! :)
2012. máj. 17. 20:10
 7/7 anonim ***** válasza:

valószínűleg a java7-et tetted fel.


@ECHO OFF

SET BINDIR=%~dp0

CD /D "%BINDIR%"

"%ProgramFiles%\Java\jre7\bin\java.exe" -Xmx256M -Xms256M -jar craftbukkit.jar

PAUSE


64 bitesnél nem tudom így hirtelen az útvonalat, de azt hiszem x86 a 32 bites a sima p f-es mappa mega 64.


Ha van kedved együtt gamelni írj rám. Sokat minecraftozok.

2012. jún. 1. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!