Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Miért indul úgy a processzor...

Miért indul úgy a processzor ventilátorja, mint egy második világháborús repülő?

Figyelt kérdés

Reggel alig bírtam bekapcsolni :S Elindítom a gépet és alig pörög,megáll,akadozva forog.

Aztán gyorsan kinyomtam neh leégjen.

Elkezdtem megint de akkor is akadt de egy fokkal jobb volt.

És ezt csináltam 10 perceg,meg a kezemmel is pörgettem kikapcsolt állapotban,mert vmiért nehezen,forog :S Aztán egy idő után egyre könnyebben és végül be tudtam kapocslni.

Ami mégse olyan jó mert a ventilátor spebesség tegnapelőtt 3900RPM volt

Tegnap 3400

Most 2900 :@


2012. ápr. 6. 07:19
 1/8 P.O.C. ***** válasza:
Szerintem ez táphiba lesz.
2012. ápr. 6. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
de 1 hete lett cserélve
2012. ápr. 6. 10:32
 3/8 A kérdező kommentje:
Vagy a táp nem ad annyi áramot amennyi maximálisan kéne a ventilátornak ??? De hát 420V táp annyi azt mondták h bőven elég erre a kis gépre.
2012. ápr. 6. 10:34
 4/8 P.O.C. ***** válasza:
Ha a táp minőségi, akkor elég. De ha ilyen Codegen -hez meg Mercury -hez hasonló kínai ipari hulladék, akkor az könnyen a baj forrása lehet.
2012. ápr. 6. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

Értem.

Csak mert én arra gondoltam,hogy koszos a hűtő,nincs hűtőzsír hónapok óta,vagy elromlott :S

Ki akartam cserélne csak nem tudom h a tápot cseréljem vagy a hűtést :S

A táp márkája Jewel

A Hűtőé Cooler Master

2012. ápr. 6. 11:17
 6/8 P.O.C. ***** válasza:

Ha a hűtés lenne a baj, elindulna a gép és csak később kapcsolna ki a túlhevülés miatt.

Bár attól még megeshet, hogy mindkettő alkatrész cseréje indokolt.

2012. ápr. 6. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

De utána kikapcsol !!!!

Elindul és 1 másfél óra múlva égett szag lesz és kikapcsol. Várok vele egy pár percet és aztán megintmegy egy óráig kb. Akkor a hűtés a ludas ?

2012. ápr. 6. 14:15
 8/8 P.O.C. ***** válasza:
Akkor lehet hűtés is, de ez még a tápot sem zárja ki.
2012. ápr. 6. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!