Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Minecraft szerver hiba?...

Wolfenstein2000 kérdése:

Minecraft szerver hiba? (plugin. Yml)

Figyelt kérdés
1.2.4 szervert indítunk (bár ennek nincs nagy jelentősége). Eddig is volt egy szerverünk, de most et a hibát írja ki a bukkit szerver: plugins.yml is empity. azt jelenti hogy üres. de eddig is az volt. nekem is van szerverem, nekem is üres, és semmi gond. valaki tudna segíteni? az a baja hogy üres de annak alapból üresnek kéne lennie -.-

2012. ápr. 6. 09:59
 1/2 |Orfeusz| ***** válasza:

permissions.yml nem? Amúgy az elvileg nem gond, olvass vissza a konzolba és kezess más hibát! (szerintem a port foglalt)

Ha találsz olyat hogy "maybe an other server is running on that port?" akkor a propertiesben írd át a portot másra (pl 11111 és a tűzfalon is engedélyezd ezt a portot.

2012. ápr. 23. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
nem. minden megy, amit írtál azzal nincs gond, port engedélyezve, csak beakarja tölteni, de nem megy neki
2012. ápr. 25. 16:57

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!