Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » A gépem azt írja ki, hogy...

A gépem azt írja ki, hogy aktiválni kell a Windows-t, de nem tudom. Mit csináljak? (Windows XP)

Figyelt kérdés
Kb 1 hónapja kaptam ezt a gépet, már kész volt, egy ismerősöm feltelepített rá minden szükséges programot, illetve az operációs rendszert is. Egy hete azt írta ki, aktiválni kell a Windows rendszert, megteszem-e most, én pedig az igenre kattintottam minden nap. Ma már nem engedi használni a gépem, hiába akarom aktiválni, nem csinál semmit, folyton visszalép a felhasználóváltásba. Mit tehetek?

2012. ápr. 6. 14:47
1 2
 11/12 Karnok Geriii ***** válasza:
bemész: sajátgép/c:/ /windows/ system32/ oobe/ images/ és ott van egy product kulcs kép. AZON LÉVŐ KÓDDAL TÖBBET NEM KELL AKTIVÁLNI de a fogyisok kedvéért leírom: 22222-22222-22222-22222-22222
2012. ápr. 7. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim válasza:

Nekem is ugyanez lett a baja a gépemnek. Kérdező, neked sikerült valahogy megoldanod? Ha igen, akkor leírod, hogyan?



Sajnos az én gépemre xp-nél újabbat nem is lehet már telepíteni, a win7-et nem bírná. Úgyhogy még venni sem tudnék...

2012. jún. 17. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!