Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Van 3db winyom a gépbe 2db...

Tomcsikaaaaa kérdése:

Van 3db winyom a gépbe 2db 1terrás és egy 500gb-os a rendszer az 500ason van. Hogy tudnám azt elérni hogy ha nem használom a 2db 1terrásat az automatikusan lekapcsoljon?

Figyelt kérdés
De ugy hogy ne kapcsoljon visza addig amig nem lépek bele. Mert tom hogy van ijen lemez kikapcsolos prog a win 7en de az viszakapcsolja ijen 2percenként hogy tudom elérni hogy akor kapcsoljon be amikor én akarom?
2012. ápr. 7. 13:01
 1/4 anonim ***** válasza:
Miért bűvészkedsz vele? A vinyókat eleve folyamatos használatra tervezték és nem arra hogy ki-be kapcsolgasd őket. A leállításokkal és felpörgetésekkel többet ártasz nekik, mint amennyit megspórolsz...
2012. ápr. 7. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
jah értem akor visza kötöm és békén hagyom öket csak azt hittem hogy igy megóvom öket
2012. ápr. 7. 16:09
 3/4 anonim ***** válasza:
Ha ki-be kapcsolgatod, akkor nem igazán óvod őket...
2012. ápr. 7. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
kössz szépen az infót
2012. ápr. 7. 17:49

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!