Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Nem értem mi lehet a problémám...

Zolee88338 kérdése:

Nem értem mi lehet a problémám a videólejátszókkal?

Figyelt kérdés

Mostani pár napban mintha meghülyült volna a gép, először a Mozilla fagyott le ha elindítottam 1 Youtubee videót lefagyott minden más ment de a Mozzila lefagyott teljesen.. olvasgattam utána mindent csinálgattam azt tartottam legértelmesebbnek ha lecserélem, Chrome-nál nem adta be ezt a problémát az még mindig müködik. Ez mind oké de a Bsplayer is lefagyott ha valamilyen filmet indítottam el rajta és a gép is használhatatlan volt míg újra nem inditottam jó mondom akkor az is csere Kmplayer ment 1 ideig de most ez is meghülyült. Eddig a géppel nem volt probléma!!! minden ment probléma mentesen!

CCleaner többször futtatva vírusirtó is megvolt. Mi lehet a probléma????

Gép adatai: Win 7 64bit

Amd Athlon II x4 640 Processzor 3Ghz

4gb Ram

1 Tb Winchester

Ati Radeon Hd 5670 1gb ddr5



2012. ápr. 7. 18:36
 1/1 A kérdező kommentje:
Azt elfejtetem leírni hogy ilyenkor mindig elhasználja az összes Ram-ot valami és a Cpu is felpörög 98%-ra. ami egyébként 30% körül mozog ahogy a Ram használat is.
2012. ápr. 7. 18:50

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!