Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Valaki segítene a Sims2-vel...

Valaki segítene a Sims2-vel kapcsolatban?

Figyelt kérdés
Letöltöttem az alap játékot és 3 kiegészítőt. Szeretnén feltelepíteni őket, de ugye előtte crack-elni kell az alapot, azt hogyan kell ? a másik kérdés pedig az lenne, hogyha feltelepítettem az alapot utána a kiegészítőket hogyan kell felrakni ? remélem érthetően kérdeztem.

2012. ápr. 8. 12:33
 1/1 anonim ***** válasza:
100%

Talán az alábbiak nyújtanak némi segítséget.


Telepítés:


Szépen sorban telepítsd fel az összes programot, válaszd mindig a magyar nyelvet. Ne indítsd el egyik játékot se, ne is Crackeld őket!!!

Telepítés közben mindig a REGISZTRÁCIÓ KÉSŐBB-et válaszd.


01. The Sims 2 - Alapjáték

02. The Sims 2 - Egyetem

03. The Sims 2 - Éjszakák

04. The Sims 2 - Megnyitottunk - Vár az üzlet!

05. The Sims 2 - Házi kedvenc

06. The Sims 2 - Mesés díszletek - Cuccok

07. The Sims 2 - Csilli-villi - Cuccok

08. The Sims 2 - Karácsonyi parti csomag

09. The Sims 2 - Bulis! Cuccok

10. The Sims 2 - Évszakok


3. Amikor fent van az "Évszakok" kiegészítő is, akkor crackeld, de csak az "Évszakok"-at: másold be az Évszakok crack könyvtárában található "Sims2EP5.exe" fájlt a "C:\Program Files\EA GAMES\The Sims 2 Évszakok\TSBin" alkönyvtárba, felülírva vele az ott lévő ugyanolyan nevű fájlt.


4. Ezután a játék indítható, CD behelyezése nem szükséges.

Ha játszani akarsz, mindig az "Évszakok"-at kell indítani!!! (A többi ikont le is lehet szedni az asztalról.)


Figyelem!!!


Az alap- és a kiegészítő játékok feltelepítéséhez kb. 9 Gb szabad helyre van szükség a winchesteren.

Az összes játék és a kiegészítők feltelepítéséhez kb. 10 Gb szabad helyre van szükség a winchesteren.


Nem szükséges az összes kiegészítő játékot feltelepíteni, lehet játszani egy-egy kiegészítő játékkal is az alábbi megkötésekkel:

- Bármelyik kiegészítő játék csak akkor működik, ha az alapjáték is fel van telepítve!!!

- Az Egyetem-en és az Éjszkák-on kívül bármelyik kiegészítő játék crack után (amelyiket crackelni kell) működik.

- Az Egyetem és/vagy az Éjszakák mellé fel kell telepíteni még egy olyan kiegészítőt is, melynek létezik crack-je és ezt kell crack-elni, máskülönben sem az Egyetem, sem az Évszakok nem működik.

- Indítani mindig a crack-elt verziót kell.


Crackeléskor a Crack alkönyvtárban lévő fájlt mindig a telepített program TSBin alkönyvtárába (C:\Program Files\EA Games\...\TSBin) kell másolni, felülírva vele az

ott lévő ugyanolyan nevű fájlt.

2012. ápr. 8. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!