Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Telefonvásárlás előtt vagyok,...

Telefonvásárlás előtt vagyok, de lenne pár kérdésem, mert csak vacillálok, hogy mi is legyen. Ti mit választanátok?

Figyelt kérdés

Négy telefon jöhet szóba, illetve kiegészítésképpen még egy-kettő.


Az első a Samsung Wave III, ami mindenben tetszik, tökéletes lenne, de Bada van rajta. Nem sok jót hallottam róla, merthogy nem lehet igazán appokat találni rá. Szeretném, ha valaki, aki ért is hozzá, leírná, hogy valójában mennyivel rosszabb a Bada az Androidnál. Nekem az nem mond sokat, hogy csak szidják, mert nem valami nagy szám OS, de ha valaki ki is fejetené, hogy miért. Mi az, amit nem tud, mi az, ami miatt nem ajánlatos választani? Gondolom Badásra is tudok tenni skype-ot, msn-t stb. (vélhetőleg a telefon is képes ilyen programot kezelni, ugye?). Olyan nagy baklövés Bada-t választani?

A második a Samsung Galaxy S Plus. Ez megint csak tökéletes lenne, csakhogy nincs vakuja, ami azért elvárható lenne egy 70 ezres telótól. Mennyit számít a vaku? Van olyan, aki megvenné, netán van is ilyen neki?

A harmadik a Motorola Defy+, ami a legkevésbé tetszik külsőleg, bár tény, hogy jó dolog az ütés- és cseppállóság. Ez egy végső esetre való telefon lenne, ráadásul csak 3,7"-os a kijelzője, én pedig egy 4"-ost szeretnék legalább.

A negyedik a SE Xperia Arc S, ami nagyon tetszene, csak azt nem tudom, hogy a kijelzője mennyire jó. Ahogy olvastam, nincs olyan szinten, mint a Super Amoled, bár biztos nem lehet rossz. Tudna valaki személyes véleményt írni a kijelző minőségéről? Vagy hülyeség azon aggódni, hogy ez nem Super Amoled, mivel anélkül is baromi jó?


Mellékágnak meghagytam a HTC Desire-t és HTC D HD-t. Szimpatizálok a HTC-vel, csak Desire-t már nem is lehet szerintem kapni, a Sensation meg arany áron van. EVO 3D-t nem akarok.


2012. ápr. 10. 20:19
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!