Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Ember a singleplayeremben?...

Wolfenstein2000 kérdése:

Ember a singleplayeremben? Vagy csak egy mob?

Figyelt kérdés
Még régen láttam egy embert singleplayerben, vagy legalábbis a hátát, benyomtam az f5-öt, hogy megnézzem a skinemet, hát nemvolt külömbség. ő egy dombon volt, és mikor megáltam, h megnézzem a skinemet, lenéztem, és mire felnéztem eltűnt. Milyen mobok vannak a minecraftban? van esetleg valami ember mob? csak a hátát láttam, de abban nemvolt külömbség...

2012. ápr. 12. 19:01
 1/6 anonim válasza:
esetleg a régi beta verziókon ott lehet Herobrine nézz utána mi azki az.Még lehet hogy zombit vagy endermant láttál.Nem lehetséges? :D???
2012. ápr. 12. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
enderman? na ne szórakozzál. zombi meg tuti h nem volt mert zöld volt a mob neve. ki az a herobrine? na google, érdekes napod lessz...
2012. ápr. 13. 18:22
 3/6 A kérdező kommentje:
a feje*
2012. ápr. 13. 18:22
 4/6 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy villager.
2012. ápr. 15. 02:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
Lehet hogy ez, lehet hogy az... Hogy lehet egy mobnak neve, ráadásul ZÖLD? Ez engem is érdekel... Legközelebb nyomj egy F2-t :)
2012. máj. 9. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
Ja jó, értem, elolvastam a kövi posztot :)
2012. máj. 9. 01:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!