Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » EPSON nyomtatóba ilyen olcsó...

EPSON nyomtatóba ilyen olcsó a patron?

Figyelt kérdés

[link]


Az enyém lexmark, abba 5100ft.

[link]


2012. ápr. 13. 15:43
 1/3 anonim ***** válasza:
Igen ilyen olcsóak, és azért is jó mert az összes szín külön van így ha csak az egyik fogy ki nem kell egy egészet eldobnod. Egyébként az Epson nyomtatók elég gyakoriak és olcsóak bele a patronok meg jók is. Nekem is ilyenem van én régen 1300Ft-ért vettem egy patront ami akkor még talán a legolcsóbb volt és akkor majdnem egy doboznyit felvásároltam belőle, mert nem száradt bele. Most Hp nyomtatóm van mert az Epson nyomtató a szüleimnél van és azért nem fogok mindig 50km ert utazni haza hogy nyomtatni tudjak, a HP-t meg megbántam mert abba viszont drága.
2012. ápr. 13. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Nekem is EPSON volt, és én is ennyiért vettem bele, meg 500 forintért eleinte. :)


De most áttértem a lézerre! :)

2012. ápr. 13. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 Amenothep válasza:
Ezt nézd meg: www.t-comp.hu
2012. máj. 30. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!