Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » HA egy jópár autót beteszek a...

HA egy jópár autót beteszek a GTA San Andreasba akkor az le is lassítja a játékot?

Figyelt kérdés
Mit tehetek ellene? kb 20 autót betettem meg speedometer... amikkel megtömtem és a kép késik, úgy írtve hogy nem tölti be hanem homályos marad és meg kell várnom míg kitisztul a kép!
2012. ápr. 13. 21:06
 1/2 anonim ***** válasza:

Ez sajnos a mod-ok hibája. Nekem is ilyen volt, és egy idő után, magyarul megmondva besz@rt. Aztán hiába telepítettem először újra, az alap mentések bent voltak, és nem törlődtek ki a járművek. Szóval elszórakoztam vele egy ideig, de végül is jó lett, és utána csak pár dolgot tettem vissza.


De ez már nagyon régen volt, szóval ne kérdezd, hogy mit csináltam.

2012. ápr. 13. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Ujra telepítettem a játékot, maradok én a jó öreg multiplayernél :D :D bár mondjuk a modern modot feltenném csak nem tudom hogy honnan tölthetném le.
2012. ápr. 14. 00:03

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!