Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Hogyan tudnám letörölni ezt a...

Hogyan tudnám letörölni ezt a sok szemetet a gépemről?

Figyelt kérdés

Nekiálltam takarítani a gépemről a sok felesleges dolgot, mint a sok toolbard vagy mi a fene amit rendszeresen letöltök akaratlanul. Viszont rengeteg programot nem tudok letörölni, mert azt írja, hogy nincs hozzá jogosultságom, pedig rendszergazdának vagyok beállítva. Azt írja engedélyt kell kérnem valami TrustedInstallertől, viszont nem találok ilyen programot a gépemet. A folyamatok között látom, hogy fut, de nem engedi leállítani vagy letörölni.


Ha valaki tud segíteni, akkor alaposan írjon le mindent, mert nem nagyon értek a számítástechnikához. Win 7 van a laptopon, ha számít.


2012. ápr. 14. 14:34
 1/6 anonim ***** válasza:

Töltsd le az iobit unlockert és azzal old fel azt a fájlt.

Meg töltsd le a CCleanert és azzal meg törölj le minden felesleges szemetet a gépről és állítsd le vele a feleslegesen induló programokat.

Ezután töltsd le az Advanced System Care-t, csinálj vele egy Deep Care-t és akkor már biztos, hogy nem lesz rajta semmi szemét.

2012. ápr. 14. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
2012. ápr. 14. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Amit a 2. válaszoló linkelt kipróbáltam még a válaszok előtt és nem működött. Viszont most szimplán kitöröltem a felhasználók közül a TrustedInstallert, és önmagamnak beállítottam minden lehetőséget és le tudtam törölni a programokat.:)

Viszont az első által leírt programoknak majd utánanézek, lehet később még hasznos lesz. Köszönöm a válaszokat!

2012. ápr. 14. 15:27
 4/6 A kérdező kommentje:
Na mégse működött. :'D
2012. ápr. 14. 15:30
 5/6 anonim ***** válasza:
2012. ápr. 14. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Sikerült kétszer belinkelnetek ugyanazt, de már leírtam az előbb is, hogy nem működött. Végül az első válaszoló által leírt programokkal töröltem le a dolgokat.
2012. ápr. 14. 16:57

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!