Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Vettem egy laptopot egy...

Vettem egy laptopot egy ismert üzletben, amin rajta van gyárilag a Windows. Viszont Windows CD nem volt a csomagban. Átvertek?

Figyelt kérdés
Azért kérdezem, mert ugye a Windowst is megvettem vásárláskor, hiszen lehetett OP rendszer nélkül kapni is a laptopot. Esetleg újratelepítéshez kellhetne a jövőben a telepítő CD. És ha kellett volna, hogy kapjak, akkor még visszamehetek reklamálni? (számla megvan, de több, mint egy éve vettem). Köszönöm a válaszokat.

2012. ápr. 14. 17:00
 1/3 anonim ***** válasza:
Ha van rajta egy Recover partició akkor ne keresd.Ott lesz az.
2012. ápr. 14. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
lehet rosszul értem, de csak "C" van, nincs több partíció. A C-n belül sincs közvetlenül. vagy hogy keressem?
2012. ápr. 14. 17:22
 3/3 anonim ***** válasza:

Az egy rejtett partíció. Így simán nem fogod látni. Jobb klikk a saját gépes én ott a kezelés majd a lemezkezelés. Itt kéne látnod illetve ha rejtett partíció akkor csak partíciókezelő programmal...

Ez ingyenes...

[link]

2012. ápr. 14. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!