Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Az XBox 360 viszi a MediaRange...

Az XBox 360 viszi a MediaRange márkájú duplarétegű lemezre írt játékot?

Figyelt kérdés

Tudom, már egyszer valaki feltette ezt a kérdést, de akkor nem érkezett rá hasznos válasz. Tudom, hogy a verbatim minőségi lemez, de sajnos meg is kérik érte az árát.

Vagy ha nem viszi, valaki próbálta már a Maxell márkájú duplarétegű lemezket? Azok működtek?

Kérlek csak hasznos válaszokat írjatok. Köszönöm.



2012. ápr. 15. 13:35
 1/3 anonim ***** válasza:
15%

Ha már egy kib*szott üres DVD-re sem telik, hogy ellophasd a játékot, akkor add el a konzolt, ez egyértelműen túl drága hobbi neked.

Itt a szép idő, tavasz, ki lehet menni focizni a térre haverokkal, az ingyen van.

2012. ápr. 15. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Az első válaszolónak:

1.Látom, te pedig olvasni nem tudsz. Azt írtam, hogy csak HASZNOS válaszokat írj. Ez nem volt az. Egyébként pedig nem hinném, hogy neked is minden eredeti.


2.Minek vegyek 6000ft-ért (nem tudom pontosan mennyi) 25db Verbatim duplarétegű dvd-t, ha 25db MediaRange (vagy Maxell) 3000ft-ért is van? Ha viszi az xbox, akkor nekem az is megfelel.

2012. ápr. 15. 17:33
 3/3 A kérdező kommentje:

Jah, és még akartam kérdezni valamit:

Nekem egy ilyen DVD íróm van: AOPEN DUW1616/ARR, az Everest szerint tudja max. 4x-esen írni a DVD+R DL-t. Ezekkel a márkákkal is elboldogul?


Na mind1, veszek egy Verbatimot először, megnézem vele, mert ha azt nem tudja írni, semmit sem.

2012. ápr. 15. 17:36

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!