Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Nem enged bejelentkezni a...

Nem enged bejelentkezni a gmail fiókommal az androidos mobilom. Mit lehet tenni?

Figyelt kérdés
LG Optimus GT540 típusú telefonomra az android marketből szeretnék letöltögetni dolgokat, vagy a play.google-ből, de market nélkül nem engedi. A gmail fiókomba meg nem enged be, az meg kell hozzá. 4 napja szenvedek eredménytelenül... Segítsetek! köszi

2012. ápr. 15. 13:39
 1/4 anonim válasza:
jól írod be a felhasználót és a jelszót? gépen próbáltad? ott működik? ha ott sem és nem adtál meg telefonszámot ahhoz az "én fiókom" okoskodáshoz és a jelszóemlékeztető kérdésre se tudod a választ akkor vége. Javaslom csinálj ujjat vagy próbáld ki egy haverod fiókjával, és ha úgyse megy akkor menj a márkaszervizbe reklamálni.
2012. ápr. 17. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Mindent próbáltam de semmi nem használ.. próbáltam újat csinálni, nem jó, néztem a sajátomat az se.. Az lehet baj h használtan vettem a telefont?
2012. ápr. 17. 23:58
 3/4 anonim válasza:
nekem is ugyanez a problémám !!! ugyanilyen telefonom van és énis a marketről szerettem volna játékokat letölteni, és nem enged belépni a gmail fiókomba.. csináltam kb 10 újféle fiókot de semmi.. mindig kapcsolódási hibát ír ki meg stb.. lécci írj majd vissza, hogy neked ennyi idő után sikerült-e és hogyan mert nagyon kiváncsi lennék:S köszönöm
2012. júl. 29. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Valószínűleg használt a telefonod, újra kell indítani az egészet, azaz telefon visszaállítás gyári állapotra. nekem így sikerült.
2012. aug. 6. 16:04

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!