Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Hogyan lehet a PC házat...

Hogyan lehet a PC házat egyedire lefesteni, ilyen képeket ráfesteni, meg hasonló?

Figyelt kérdés

[link]

Az ehhez hasonlókat hogyan csinálják, kézzel festik le, vagy egy sablon alapján?



2012. ápr. 15. 17:05
 1/4 anonim ***** válasza:
maszkolnak, és úgy. Nem igazán tudom mire gondolsz, a számítógép éppen ugyan olyan mint bármi más festhető anyag, kell egy jó ötlet meg egy ember akinek van elég kézügyessége hozzá.
2012. ápr. 15. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
vágom, kösz!
2012. ápr. 16. 15:45
 3/4 anonim válasza:
Szia!Az általad belinkelt oldal az enyém :-) Ha kérdésed lenne,írj privátot nyugodtan :-)
2012. nov. 5. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Innen jött az inspiráció, de ez nekem magas szintű, és még festékszóróra sincs pénzem, de ha ezeket megcsinálod, akkor monopolhelyzetben leszel, ilyet senki más nem fog tudni lemásolni, sztem próbáld meg.

[link]


meg gondolj bele, ebbe rengeteg zsé van :D

2012. nov. 5. 21:20

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!