Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Videokazettát hogy tudok...

Videokazettát hogy tudok lemezre írni ha nincs dvd-íróm? Számítógépre rá tudom kötni valahogy és van valami letölthető program amivel át lehet venni?

Figyelt kérdés
2012. ápr. 17. 11:19
 1/3 anonim ***** válasza:

ha s-videó és van a gépen s-videó csatlakozó akkor igen.

átkonvertáló progi meg van millió ...amelyik tetszik azt választod

pl FormatFactory

2012. ápr. 17. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 legendavagyok01 ***** válasza:

Azért korántsem biztos, hogy az s-video bemenet is, általában csak kimenet (ahol még van).

Egy átlagos videokártyával nem lehet rögzíteni. Régebben gyakrabban lehetett találkozni VIVO-s kártyákkal (nekem egy Radeon 9200 VIVO-volt anno), ahol s-video és kompozit ki- és bemenet is előfordult.

Ma ritkább, valószínűleg azért, mert a videokártyát gyakrabban kell cserélni, mint egy tuner-t, ami hosszabb ideig használható, így inkább külön veszi úgy is mindenki.

Valamilyen digitalizálót érdemes használni, ez lehet tuner (külső vagy belső) kártya, pl.:

[link]

ez hibrid (analóg és digitális).

Van külön erre használható célhardver is, pl.:

[link]

Esetleg egy gagyi usb-s kütyü néhány ezresért, de az olyan is:

[link]

2012. ápr. 17. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
olyat találtam hogy a video combomon van video kimenet a zsinór amit találtam van videokimenetbe csatlakoztatható a másik meg usb szerű csak a kisebb:-) megpróbálom hátha
2012. ápr. 17. 12:33

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!