Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Szerintetek ez a gép jó lenne...

Szerintetek ez a gép jó lenne a legújabb játékok futtatására?

Figyelt kérdés

Sziasztok, az érdekelne engem, hogy ezen a gépen mennének-e a legújabb játékok, leginkább a Battlefield 3 kellene rá, akadozás nélkül szerintetek menne(mivel a neten néztem és állítólag nem elég hozzá a 900MHz-es Vezérlő órajel)? És a hardwarek KOMPATIBILISEK 64BIT-es Windows 7-es rendszerrel?! Ez a két kérdésem lenne. Előre is köszönöm a válaszokat!

És itt a gépről a kép: [link]



2012. ápr. 17. 13:41
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Nem jó játszani. Nagyon VGA limites gép. Mennyid van rá?
2012. ápr. 17. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim válasza:
0%

Hát ahogy elnézem szerintem menne de nem full grafón mert quad proci kéne az ajánlotthoz.. de itt a gépigénye ez talán segít: [link]


Ja és a RAM jó hozzá a vidikártya szerintem jó R-GO csak a proci a habi.

2012. ápr. 17. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:

650€-m van a gépre, akkor kérlek rakjatok össze nekem egy gépet itt a weboldal: [link]

Vagy pedig itt ez a gép is: [link]

Kérlek titeket akkor valamit ti rakjatok össze ami jó lenne JÁTSZANI! :D

2012. ápr. 17. 14:08
 4/13 anonim ***** válasza:
Ezek milyen árak?
2012. ápr. 17. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:

Ezen az oldalon nem lehet jól gépet összerakni.

Szerintem vedd itt:


[link]


[link]


[link]


[link]


[link]


[link]


[link]


[link]

2012. ápr. 17. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
Nehogy azt a HD6670et tedd bele. Azon max filmezni lehet, meg farmvillet játszani.
2012. ápr. 17. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
Kösz a válaszokat, Alex ha ezt mindet megveszem most azonnal amiket írtál vagyis megrendelem, akkor azt össze is szerelik nekem? És az összes cucc illik az alaplapba is? Ezek a kérdések érdekelnének még :)
2012. ápr. 17. 14:47
 8/13 A kérdező kommentje:
Alex, és amiket írtál azt ha mindet összerakják akkor már csak egy OP rendszer kell rá és tökéletesen fog menni?
2012. ápr. 17. 14:47
 9/13 anonim ***** válasza:
Nem rakják össze.
2012. ápr. 17. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:
Oké, ha nagyon muszáj én is össze tudom rakni, egyébként nem vagyok túl jártas ilyen dolgokban, szóval meg kell kérdezzem, hogy honnan tudod, hogy ezt az összes cuccot össze lehet kapcsolni, tehát minden illik mindenbe, mindegyik illik az alaplapba, stb... Ilyesmiben nem vagyok nagyon jártas, ha nagyon sokáig tartana elmagyarázni, akkor írj PM-ben valamit, ha esetleg van Xfire-d vagy ilyesmi, de leírhatod itt is. Mert ha ez mind amit linkeltél összeillik akkor én máris rendelném őket.
2012. ápr. 17. 16:40
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!