Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Samsung galaxy y telefont...

Samsung galaxy y telefont hogyan lehet csatlakoztatni a számítógéphez?

Figyelt kérdés

Ezt a kérdést egyszer már feltették, és válaszoltak is rá úgy, hogy a kérdezőnek sikerült a csatlakozás, de nekem nem működött ugyanzzal a telefonnal.

Samsung galaxy y telefonom van, és amikor próbáltam felrakni usb-n nem csatlakozott, hanem kiírta, hogy ÚJ HARDVER? ÜDVÖZLI A VARÁZSLÓ csakhogy én evvel semmit sem tudok kezdeni, mivel nem kaptam telepítő CD-t a telefondomhoz, ez a varázsló meg azt kéri.

Zenéket és képeket szeretnék átrakni rá a gépről és fordítva. Ehhez kéne segítség, hogy hogyan kell.

A válasz ez volt:


Beállítások, itt kell lennie Kapcsolódás menüpontnak-->USB kapcsolódási mód-->Adattárolási mód (MSC). Ha ez megvan, rádugod a gépre és sima háttértárként ismeri fel.


Csakhogy az én samsung galaxymon a BEÁLLÍTÁSOK MENÜPONT után vége. Azaz, hogy nincs olyan, hogy KAPCSOLÓDÁSI menüpont, és amik azok után fannak fentebb írva, természetesen azok sincsenek. Olyan van csak, hogy pl VEZETÉK NÉLKÜLI ÉS HÁLÓZATOK, ALKALMAZÁSOK, FIÓKOK ÉS SZINKRONIZÁLÁS, de ezekben egyikben sincs olyan, hogy usb csatlakozás. Sürgős segítséget kérnék!!!



2012. ápr. 18. 19:59
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Tedd fel a KIES -t, az telepíti magával a drivert is.

[link]

2012. ápr. 18. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
MŰKÖDIK!!!! NAGYON KÖSZÖNÖM!!!!!
2012. ápr. 18. 20:43
 3/5 picihasim válasza:

Szia! ÉN is feltelepítettem ezt a Kiest, de valamiért nem akarja csatlakoztatni a telefonomhoz. Most mit csináljak? Az oldala megjelenik, de a telómat nem észleli.


Köszi a választ.

2012. júl. 9. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:

Nekem is működött a KIES. PC-re letöltöd. Telepíted

(a PC-re!!) Csatlakoztatod a telefont az USB-vel és menni fog. (másodikra felismerte a készüléket) Köszi a tippet! X

2012. szept. 7. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
Van egy alternatív, könnyebb megoldás. S3-asra és Windows 7-re tesztelve. Csatlakoztatod a USB-vel a géphez. Bemész a vezérlőpultba, ott az Eszközök és nyomtatók. Ott felsorol majd neked mindent, elméletileg a Nincs megadva-nál kell legyen.Tulsó klikk, tulajdonságok, hardver, tulajdonságok, frissítés, illesztőprogram, frissítés, illesztő program keresése a számítógépen, választás a számítógépen található illesztőprogram listából és itt rá kell kattintani a megfelelő ikonra és tádám, megy :D
2014. máj. 1. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!