Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Megéri az asus x101-es netbook...

Megéri az asus x101-es netbook? 8Gbos kivitel+32gb-os micros sd vel gondoltam. Mennyire könnyű egy hozzá nem értőnek wondows 7et tenni rá?

Figyelt kérdés
Rendesen megy rajta a 7-es? Nagyon megfogott ez a kisgép és nem csak a kedvező árával, hanem a kinézetével is.
2012. ápr. 20. 00:00
 1/2 anonim ***** válasza:

Gyanús hogy kevés lesz az 8giga a Win7-nek, alapesetben 16GB-ot kér telepítéskor, microsd-vel meg az a gond hogy piszok lassúak még a Class10-es kártyák is, ha nagyobb fájlokat akarsz mozgatni akkor felejtős.


Henkelt "ultralight" Win7 telepítőt kéne keresni először, utána a telepítés gyorsan megvan, csak kell egy 4GB-os pendrive.

2012. ápr. 20. 00:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 Joe82 válasza:

Udv!


Tegnap vettem egy 8GB ssd-t , ma tettem ra win7 lite original 32 bitet (alig 3 gb ) , delutanra el se indult(be se kapcsol probaltam aramtalanitva tobbszor akksi nekul val) a gep...holnap viszem vissza ami masfel nap a veteltol szamolva :S:S

2012. ápr. 24. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!